Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 27.04.2018, 06:25

загальноосвітня школа І - ІІІ ступеня села Лобачівка Горохівського району Волинської області

Меню сайту
Категорії розділу
Результати учнів [11]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 68
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Шкільне життя

Головна » Статті » Олімпіади та конкурси » Результати учнів

Результати участі школярів у І етапі Всеукраїнських олімпіад

У листопаді (під час осінніх канікул з 30.10.2017 по 05.11.2017) на базі школи проходив І етап Всеукраїнських предметних олімпіад серед учнів шкіл Лобачівського освітнього округу. 

Ми досягли таких результатів:

Олімпіада з інформатики

Прізвище, ім’я

клас

результат

вчитель

Зейлик Роман

9

ІІ місце

 

 

Карніц С.І.

 

Карніц Роман

9

І місце

Понидельник Віктор

8

І місце

Шишко Сергій

7

І місце

Шелест Тетяна

8

ІІ місце

 

 

 

Олімпіада з географії

Прізвище, ім’я

клас

результат

вчитель

Харчук Таїсія

8

І місце

 

Данилюк О.П

Зейлик Роман

9

ІІІ місце

Мороз Тетяна

10

І місце

Савчук Анастасія

11

ІІ місце

 

Олімпіада з української мови та літератури

Прізвище, ім’я

клас

результат

вчитель

Мороз Тетяна

10

І місце

Смаль С.І.

Рябенко Аліна

11

І місце

Сайчук М.В

Шишко Сергій

7

І місце

Сайчук М.В

Харчук Таїсія

8

І місце

Сайчук М.В

Олімпіада з хімії

Прізвище, ім’я

клас

результат

вчитель

Харчук Таїсія

8

І місце

 

Карплюк В.О

Зейлик Роман

9

І місце

Сай Альона

11

ІІ місце

Олімпіада з біології

Прізвище, ім’я

клас

результат

вчитель

Шелест Тетяна

8

ІІ місце

 

 

Карплюк В.О

Зейлик Роман

9

І місце

Тимовська Олена

10

ІІ місце

Лесниця Інна

11

ІІ місце

Олімпіада з англійської мови

Прізвище, ім’я

клас

результат

вчитель

Харчук Таїсія

8

І місце

Войтюк Н.Я

Рябенко Аліна

11

І місце

Олімпіада з математики

Прізвище, ім’я

клас

результат

вчитель

Годлевська Вікторія

6

ІІІ місце

Харчук А.С.

Шишко Сергій

7

І місце

Харчук А.С.

Шелест Тетяна

8

учасник

Матвіюк С.І.

Зейлик Роман

9

учасник

Матвіюк С.І.

Лесниця Інна

11

учасник

Матвіюк С.І.

Олімпіада з історії

Прізвище, ім’я

клас

результат

вчитель

Сайчук Анастасія

11

ІІ місце

 

Бондисєва Г.В.

Мороз Тетяна

10

І місце

Харчук Таїсія

8

ІІ місце

Олімпіада з фізики

Прізвище, ім’я

клас

результат

вчитель

Таразюк Дарина

7

ІІІмісце

 

 

Харчук А.С.

Шелест Тетяна

8

ІІ місце

Карніц Роман

9

учасник

Зейлик Роман

9

І місце

Сай Альона

11

ІІ місце

Лесниця Інна

11

І місце

Олімпіада з трудового навчання

Прізвище, ім’я

клас

результат

вчитель

Мурашко Назарій

11

ІІ місце

Бєшко М.В.

Ковальчук Юрій

9

ІІ місце

Олімпіада з економіки

Прізвище, ім’я

клас

результат

вчитель

Савчук Анастасія

11

ІІ місце

Бєшко М.В.

Рябенко Аліна

11

І місце

Олімпіада з правознавства

Прізвище, ім’я

клас

результат

вчитель

Тимовська Олена

10

ІІ місце

Сарапіна Г.І.

 

Категорія: Результати учнів | Додав: Зірка (25.03.2018)
Переглядів: 24 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Cайти вчителів школи

























ЗОШ І - ІІІ ст. с. Лобачівка
Конструктор сайтів - uCoz