Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 18.09.2019, 11:30

загальноосвітня школа І - ІІІ ступеня с. Лобачівка Горохівського району Волинської області

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 86
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Музей історії закладу освіти

 На виконання листа МОН України від 22.05.2015 №1/9-255 «Методичні рекомендацій щодо засад діяльності музеїв історичного профілю дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів», листа управління освіти, науки та молоді від 29.08.2018 №2988/10/2-18 «Про приведення експозиції музеїв історичного профілю закладів освіти у відповідність до вимог законодавства про декомунізацію» експозиції музею історії школи приведено у відповідність до вимог законодавства про декомунізацію.   
 
 
 Славна у Лобачівської школи історія, є ким і чим гордитися нині. Про все це розповідає шкільний музей. Наче в гостинах у матері, в численних експозиціях, стендах і альбомах тут зібралася з минулого й теперішнього часів велика шкільна родина. Великий внесок і посильну допомогу у створені музею історії школи зробив педагог із природженим хистом краєзнавця, випускник нашої школи Чучман Л. П., який є одним з найголовніших творців музею.
Леонід Петрович написав історію школи, зібрав багато експонатів. Написав і залишив у спадок людям книги "Горохів", "Берестечко", "Село над Стиром" і цілий ряд ще неопрацьованих нарисів.
      Але до відкриття музею, про який він так мріяв, не дожив, важка хвороба передчасно забрала його. Та згадка про нього висвітлюється в окремому музейному куточку, присвяченому Чучману Леоніду Петровичу.
 
     Багатьма порадами, а також оригінальними експонатами у відкритті музею допоміг колишній випускник нашої школи, а нині директор Національного історико-меморіального заповідника "Поля Берестецької битви" Леонід Галабуз.
 
     Експозиція "Наші люди - є повсюди" розповідає і про багатьох вихованців нашої школи, імена яких знають в Україні. Серед них - учасники війни в Афганістані, талановитий поет Василь Слапчук,  народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, член - кореспондент Національної академії мистецтв України, артист Національного театру імені Івана Франка в Києві Петро Панчук.
 
 Василь Рижук став надзвичайно обдарованим скульптором. Це він створив і власноруч збудував один з кращих меморіальних пам'ятників, що увічнює ім'я всіх волинян, які не повернулися до рідного краю з війни в Афганістані, який знаходиться на околиці села.
 
Багато цікавого можна довідатися зі стендів "Перші піввіку", "Післявоєнна освіта", "Школа розправляє крила", "Школа дивиться в майбутнє" та інші. Наша школа береже пам'ять і про тих, кому дала путівку в життя із золотою та срібною медаллю. Школа має свій герб та гімн. Творцем герба є Чучман Л. П., а слова та музику до гімну написали вчителі нашої школи Нижник Г. В. та Бондисєв М. В..  А ще про шкільний музей можна дізнатись у розділі "Шкільний музей - центр краєзнавчих пошуків!"-автор Бойчук З.Д. 
 
 
 

Cайти вчителів школи

ЗОШ І - ІІІ ст. с. Лобачівка
Конструктор сайтів - uCoz